Czy Arek Milik jest już gotowy na grę przez 90 minut?

– Dobre pytanie, bo od czasu kiedy wznowiłem treningi rzeczywiście nie zagrałem całego meczu- powiedział Milik

Czuję się fizycznie bardzo dobrze, na treningach wyglądam nieźle. Wszystko zależy od trenera i tego czy i kiedy dostanę szansę. Czy wejdę na 15 czy 30 minut, czy tylko będę siedział na ławce. Ogólnie jestem gotowy by zagrać. Niezależnie od tego i tak Czuję się szczęśliwy, że jestem na kadrze. Zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet w Polsce jest dozwolone i jest regulowane przepisami prawa. Jednak nie każdy bukmacher internetowy działa zgodnie z prawem. Jak poznać, jaki jest legalny bukmacher internetowy? Na tej stronie dowiecie się, u jakich bukmacherów można zawierać legalne zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce. – wyznał napastnik Napoli.

Piłkarz zdradził też, że w czwartkowy wieczór oglądał mecz kadry U21 z Włochami. Od pewnego czasu toczy się dyskusja czy wraz z Piotrem Zielińskim w czerwcu dołączą do naszej młodzieżowej drużyny. Ta będzie walczyła w Polsce na mistrzostwach Europy.

– Oglądałem te spotkanie, ale ciężko mi wyciągnąć jakieś większe wnioski. To był mecz towarzyski. Gratulacji nie słałem, bo nie było czego gratulować. Na pewno były dobre momenty, ale szkoda że nie udało się zwyciężyć. Każde spotkanie jest ważne, tym bardziej że koledzy nie grali ze słabym rywalem, tylko z Włochami. Jeszcze raz podkreślę, że szkoda wyniku, ale przed nimi jeszcze starcie z Czechami – zaznaczył Milik.